Wybrać Przedszkole Niepubliczne czy Publiczne? Zajrzyj do zakładki "ZAPISY cały rok!" :)::Facebook! - zapraszamy na nasz profil :) TU! ::ZAPISY DO PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2020/2021, również do Zerówki!

Komunikaty

08 listopada 2018 10:42 | Komunikaty

Widowisko "Przygody Technoludka"

PRZYGODY TECHNOLUDKA
Widowisko już 21 listopada w naszym Przedszkolu
---------------------------------------
Akcja programu kręci się wokół zwariowanego na punkcie elektronicznych gadżetów Technoludka, który telefon, tablet i inne tego typu wynalazki przedkłada nad kontakty z ludźmi.Wystarczy jednak, że nasz bohater znajdzie się w nieznanym miejscu, zgubi drogę, a na dodatek w jego elektronicznych cudach rozładuje się bateria i... przepis na problem mamy gotowy. Szczęśliwie w tej beznadziejnej sytuacji na swojej drodze spotyka kogoś, kto z takich gadżetów nie korzysta - umie za to nawiązywać nić przyjaźni i stać go na bezinteresowną pomoc każdemu kto znajdzie się w potrzebie.

Wysłuchawszy paru pomocnych rad nasz Technoludek wyrusza w dalszą drogę, ale jest tak zaaferowany tym, że za chwilę znów naładuje baterie swoich elektro gadżetów i wreszcie będzie mógł z nich skorzystać że... przewraca się i łamie nogę. Tu dochodzimy do puenty programu - telefon też jest ważny - bo można z niego na przykład zadzwonić po pomoc, ale najważniejszy w życiu jest drugi człowiek i żaden telefon, komputer czy tablet go nie zastąpi.

Serdecznie zapraszamy na to interesujące widowisko mając nadzieję, że spełni ono dwa podstawowe cele - będzie i uczyć, i bawić.


------------------------------------------------------
Widowisko Agencji Artystycznej ARKADIA z Krakow

Przeczytano: 234 razy. Wydrukuj|Do góry