Wybrać Przedszkole Niepubliczne czy Publiczne? Zajrzyj do zakładki "ZAPISY cały rok!" :)::Facebook! - zapraszamy na nasz profil :) TU! ::ZAPISY DO PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2020/2021, również do Zerówki!

Galeria

Bal Karnawałowy "W krainie Elfów"

Ilość zdjęć: 21

Cóż to był za bal! :D W dniu 17 II nasze przedszkole zamieniło się w pełną przygód, roześmianą, zieloną Krainę Elfów! Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po godzinie 10:00 sale były pełne księżniczek, Spidermen'ów, piratów, kowbojów, oraz innych postaci z bajek i baśni. Przygód było mnóstwo! Dzieci dzielnie przeszły przez las pokonując przeróżne przeszkody, spotkały się z Elfem, który przypomniał o zasadach kulturalnego zachowania, nauczyły się specjalnego tańca Elfów, oraz wyruszyły na poszukiwanie Skarbu Elfów! Nie zabrakło również przedstawienia konkursowych karnawałowych masek :D Całość zwieńczyła wspólna zabawa taneczna, podczas której nasze roztańczone Przedszkolaki wykazały się niezwykłą znajomością (ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu!) popularnych piosenek (filmiki są już na naszym profilu facebook'owym). Dzieciaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień:)

pokaż więcej »

Zajęcia rowerowe

Ilość zdjęć: 6

Drodzy Rodzice! Zdjęcia w lepszej jakości dostępne w sekretariacie Przedszkola z możliwością zakupu.

pokaż więcej »

Zajęcia językowe

Ilość zdjęć: 37

Reportaż wykonany podczas zajęć z języka angielskiego. Drodzy Rodzice! Zdjęcia w lepszej jakości dostępne w sekretariacie Przedszkola z możliwością zakupu.

pokaż więcej »

Dzień Przedszkolaka - fotoreportaż.

Ilość zdjęć: 88

Dzień Przedszkolaka w obiektywie. Drodzy Rodzice! Zdjęcia w lepszej jakości dostępne w sekretariacie Przedszkola z możliwością zakupu.

pokaż więcej »

Jadalnia

Ilość zdjęć: 1

pokaż więcej »

Szatnia

Ilość zdjęć: 4

pokaż więcej »