Wybrać Przedszkole Niepubliczne czy Publiczne? Zajrzyj do zakładki "ZAPISY cały rok!" :)::Facebook! - zapraszamy na nasz profil :) TU! ::ZAPISY DO PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2020/2021, również do Zerówki!

Galeria

Dzień Edukacji Narodowej

Ilość zdjęć: 22

Dzień Edukacji Narodowej 14 X 2014 r. oraz pasowanie na Przedszkolaka

pokaż więcej »

Dogoterapia

Ilość zdjęć: 9

pokaż więcej »

Policja w Przedszkolu :)

Ilość zdjęć: 6

16 września 2014 r.

pokaż więcej »

Pogotowie Ratunkowe w Iskierce!

Ilość zdjęć: 10

W poniedziałek, 2 czerwca 2014 r. o godzinie 10:00 na teren placówki weszło dwóch Ratowników Medycznych z noszami. Bez obaw - to była wielka niespodzianka z okazji minionego Dnia Dziecka! :) Mimo tego, że Festyn Rodzinny był ku temu okazją do wspólnego świętowania, to jednak postanowiliśmy zrobić jeszcze jedną niespodziankę naszym Maluchom! Dzieciaki nie kryły zaskoczenia i wielkiej radości! :D Nasi Goście opowiedzieli czym zajmuje się ratownik medyczny i jak należy wezwać pomoc. Przedszkolaki bawiły się w ratowników ćwicząc w jaki sposób należy udzielić pierwszej pomocy. Jak im poszło? Sami zobaczcie! (Ps.: zapraszamy na nasze konto na Facebook). Panom Ratownikom Grzegorzowi i Krzysztofowi serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, uśmiech i profesjonalne podejście do dzieci :D Ze względu na średnią jakość zdjęć po opublikowaniu na niniejszej stronie zapraszamy na nasz profil Facebook'owy :)

pokaż więcej »

Rok szkolny

Ilość zdjęć: 1

pokaż więcej »

Konkurs plastyczny "Wiosna tuż, tuż!".

Ilość zdjęć: 6

Zapraszamy bardzo serdecznie na do naszej galerii na Facebook'u :)

pokaż więcej »

English is fun! :)

Ilość zdjęć: 23

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez panią Anetę :)

pokaż więcej »

Bal Karnawałowy "W krainie Elfów"

Ilość zdjęć: 21

Cóż to był za bal! :D W dniu 17 II nasze przedszkole zamieniło się w pełną przygód, roześmianą, zieloną Krainę Elfów! Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po godzinie 10:00 sale były pełne księżniczek, Spidermen'ów, piratów, kowbojów, oraz innych postaci z bajek i baśni. Przygód było mnóstwo! Dzieci dzielnie przeszły przez las pokonując przeróżne przeszkody, spotkały się z Elfem, który przypomniał o zasadach kulturalnego zachowania, nauczyły się specjalnego tańca Elfów, oraz wyruszyły na poszukiwanie Skarbu Elfów! Nie zabrakło również przedstawienia konkursowych karnawałowych masek :D Całość zwieńczyła wspólna zabawa taneczna, podczas której nasze roztańczone Przedszkolaki wykazały się niezwykłą znajomością (ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu!) popularnych piosenek (filmiki są już na naszym profilu facebook'owym). Dzieciaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień:)

pokaż więcej »