Wybrać Przedszkole Niepubliczne czy Publiczne? Zajrzyj do zakładki "ZAPISY cały rok!" :)::Facebook! - zapraszamy na nasz profil :) TU! ::ZAPISY DO PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2020/2021, również do Zerówki!

Galeria

.

Ilość zdjęć: 1

.

pokaż więcej »

Logorytmika

Ilość zdjęć: 16

pokaż więcej »

Sale zabaw

Ilość zdjęć: 55

Ze wzgledu na średnią jakość zdjęć po opublikowaniu na niniejszej stronie zapraszamy na nasz profil facebookowy :)

pokaż więcej »

Święta Bożego Narodzenia

Ilość zdjęć: 1

Życzymy wszystkim przepełnionych rodzinną atmosferą, życzliwością i radością Świąt Bożego Narodzenia oraz błogosławieństwa Bożego, a także wyjątkowego Roku 2015! Aby każdy dzień był krokiem ku spełnieniu marzeń i radością, która obfituje w pokój serca. Wszystkiego, co najpiękniejsze! :) Kadra Niepublicznego Przedszkola Iskierka

pokaż więcej »

Święto Górników

Ilość zdjęć: 10

W kalendarzu uroczystości naszego Przedszkola na stałe zapisane są obchody Dnia Górnika. Na to ważne święto zaprosiliśmy do Przedszkola tatusiów - górników. Na ten szczególny dzień dzieci przygotowały piosenki, wiersze i taniec. Na koniec zaprosiliśmy naszych Gości do quizu. Mimo niezaprzeczalnego profesjonalizmu Górników zwyciężyła drużyna Iskierki! Na pocieszenie nasza Pani Dyrektor złożyła na ręce Górników specjalnie zrobiony na tę okazję tort w kształcie czako. Wszystkim Górnikom życzymy górniczego szczęścia, opieki św. Barbary, bezpiecznej i spokojnej pracy. Szczęść Boże!

pokaż więcej »

Św. Mikołaj!

Ilość zdjęć: 19

5 XII już od rana dzieci gorączkowo nadsłuchiwały i rozglądały się wszędzie, czy już nie nadchodzi długo oczekiwany Gość. Aż tu nagle, po ciepłych i gromkich okrzykach dzieci do naszego Przedszkola zawitał Święty Mikołaj - Biskup z Miry, który dzięki swoim dobrym uczynkom został pierwowzorem postaci rozdającej prezenty. Przedszkolaki przywitały się ładnie ze Świętym Mikołajem śpiewając mu piosenki i opowiadając wierszyki. Następnie każde dziecko otrzymało wspaniałą niespodziankę, a na koniec wszyscy zrobiliśmy sobie ze św. Mikołajem pożegnalne zdjęcie. "DO ZOBACZENIA ZA ROK!" :) Życzymy wszystkim, by Święty Mikołaj uczył nas radosnego dzielenia się sercem i dobrem z potrzebującymi :)

pokaż więcej »