Wybrać Przedszkole Niepubliczne czy Publiczne? Zajrzyj do zakładki "ZAPISY cały rok!" :)::Facebook! - zapraszamy na nasz profil :) TU! ::ZAPISY DO PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2020/2021, również do Zerówki!

Pierwsze kroki w Przedszkolu

Moment przekroczenia progów przedszkola jest zupełnie nową rzeczywistością dla dziecka, w związku z czym bardzo ważne jest wspieranie go w tym czasie przez rodzinę i nauczycieli. Wyznajemy zasadę „Przedszkole drugim domem”, dlatego nasza kadra kładzie szczególny nacisk na prawidłową i łagodną adaptację.

Kadra ‘Iskierki’ to osoby, których z pewnością można nazwać profesjonalistami. Co to znaczy? To osoby młode, z powołaniem, niezwykle kreatywne i pełne zapału, rozumiejące potrzeby dzieci, ciągle rozwijające się również przez specjalistyczne kursy i szkolenia, ukierunkowane na pracę z najmłodszymi. Dzięki temu nasza „Iskierka” prezentuje wysoki poziom kształcenia dzieci: zarówno ich zdolności jak  i przygotowania do dorosłego, samodzielnego życia. Nauczyciele towarzysząc dzieciom, obserwują ich trudności oraz postępy, a przez to zapewniają wygodne warunki zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności, rozwijając przy tym ich pasje i zdolności. Nasi podopieczni mają możliwość wszechstronnego rozwoju: codziennie uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego, które prowadzone są w przyjaznej dziecku formie zabawy. Również uczestniczą w licznych konkursach (z j. angielskiego, plastycznych, muzycznych, przyrodniczych, matematycznych). Dodatkowo w cenie czesnego zapewniamy wycieczki oraz wyjazdy edukacyjne.


Dzieciństwo to bezcenny moment na przestrzeni całego życia. Właściwie wykorzystany może stanowić wspaniały fundament dorosłości, dlatego ten czas wykorzystujemy w pełni. Współpracujemy z wykwalifikowanym logopedą, a także z Klubem Sportowym ALPINO. Klub Alpino, nawiązując współpracę  z naszym Przedszkolem, jako jeden z nielicznych w Polsce prowadzi dla  dzieci zajęcia na rowerkach biegowych renomowanych firm. Takich zajęć prawdopodobnie nie znajdziesz w całym województwie Śląskim!

Współpracujemy również z psychologiem dziecięcym, który wspomoże harmonijny rozwój Państwa pociechy.

Sale zabaw