Wybrać Przedszkole Niepubliczne czy Publiczne? Zajrzyj do zakładki "ZAPISY cały rok!" :)::Facebook! - zapraszamy na nasz profil :) TU! ::ZAPISY DO PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2020/2021, również do Zerówki!

GRUPA ODKRYWCÓW

 Witamy w grupie ODKRYWCÓW! 

 

  Grupa "Odkrywców" jest najmłodszą grupą w przedszkolu, należą do niej dzieci 2,5 i 3,5-letnie. Grupa liczy 17 dzieci. Część grupy to dzieci, które uczęszczały już do przedszkola, w związku z tym są z Iskierką mocno związani emocjonalnie. Jednocześnie bardzo ciepło i serdecznie przyjęli swoich nowych kolegów i koleżanki.

  Odkrywcy lubią wszelkiego rodzaju gry i zabawy ruchowe organizowane w sali przedszkolnej, na podwórku.  Starają się być dla siebie mili, uczą się samodzielności, współdziałania, dokonywania wyborów i dostrzegania możliwości pójścia na kompromis, starają się przestrzegać opracowanego kodeksu zachowania. Przyswajają nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów. Uczą się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Podstawę działalności dziecka stanowi zabawa, dzięki której zdobywają doświadczenia, wiadomości, umiejętności, sprawności.Wychowawca: Mariola Harazin
Asystentka nauczyciela: Justyna Żuchowska
Nauczyciel wspomagający, oligofrenopedagog: Karina Szmuk